Samsung Galaxy Note 3 , Kaç GB Ram İle Gelicek?

Samsung Galaxy Note 3 , Kaç GB Ram İle Gelicek?

2011 yılında galaxy s2′nin çıkmasından sonra note çıkmıştı.Çıkan note’nin ram’i 1GB’Dİ.Ondan sonra çıkan galaxy note 2′nin rami ise 2GB olarak geldi.Şimdi çıkıcak olan ′ün  ise 3GB ram ile gelebileceği düşünülüyor.Galaxy S4′de bile 2GB ram kullanıldığını düşünürsek, S-Pen ve çoklu pencere uygulamalarını arkada çalıştıracak olan sistem 3 ve daha fazla ram’a ihtiyaç duyucaktır.Bu yüzde nGalaxy Note 3′ün ram’i 3 veya 4GB olarak gelebilir.

Galaxy Note 3 tamamen yenileniyor

Sammobile‘ın düşüncesine göre Galaxy Note 3‘te yeni tasarım olarak ince board kullanılacak.8mm seviyesinde kalınlık ve sadece 183 gram ağırlığında olacak olan Note 3, 5.7 inç ya da 6 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olucağı düşünülüyor.

 

Share This

Yazar Hakkında

Tekandroid sitesinin kurucusuyum.Yeni bir webmasterim.Bütün bilgilerimi bu site üzerinde kullanmak istiyorum.Tekandroid.com için gerekli şeyleri yapıcam.Siteyi oldukça güncel tutmaya çalışıyorum.

Yazarın Tüm Yazıları Ahmet Bilal

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>