Minecraft – Pocket Edition | Tanıtım

Minecraft – Pocket Edition | Tanıtım

Merhaba tekandroid.com okuyucuları;

Bu yazımda size Minecraft oyununun android ortamında nasıl bir yeri olduğunu anlatıcam.Minecraft, bildiğimiz gibi bilgisayar ortamında yoğun ilgi gören bir oyun.Aslında oyunun grafik açısından derecesi düşük.Fakat oyunun basit olması oyuncuların dikkatini çekti.Bir anda yayılan oyunun yakın zamanda Android için de üretildi.

unnamed6 Minecraft   Pocket Edition | Tanıtım

Oyunda bilgisyarda kullandığınız bütün özelliklere sahipsiniz.Tabiki tuşlar yerini dokunarak yönetiyorsunuz.Oyunun tutulmasında ki bir sebepte serbest olmanız.Herkes başka birşey yapmak istiyebilir.Bu yüzden de oyunun artıları yüksek.Düşük grafikle de her türlü bilgisayarda oynanabildiği için oyuncu sayısı daha fazla.

unnamed11 Minecraft   Pocket Edition | Tanıtım

TANITIM VİDEOSU

İNDİRME LİNKİ

İNDİR Minecraft   Pocket Edition | Tanıtım

Share This

Yazar Hakkında

Tekandroid sitesinin kurucusuyum.Yeni bir webmasterim.Bütün bilgilerimi bu site üzerinde kullanmak istiyorum.Tekandroid.com için gerekli şeyleri yapıcam.Siteyi oldukça güncel tutmaya çalışıyorum.

Yazarın Tüm Yazıları Ahmet Bilal

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>