Farming Simulator APK Full İndir

Farming Simulator APK Full İndir

Android cihazınızda kendi çiftliğinizi kurabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, bu oyun ile kendi çiftliğinizi yönetebiliceksiniz. Oyunda bir çiftçi için gereken herşey düşünülmüş ve eklenmiş. Oyunu oynarken kendinizi çiftçi sanabilirsiniz. Aman dikkat edin!

unnamed21 Farming Simulator APK Full İndir

Oyunda size ait bir bölme veriliyor. Bu bölmede istediğiniz meyve-sebze ‘yi yetiştirebilirsiniz. Yetiştirdiğiniz meyve veya sebzelerinizi makinalar ile toplıyabilir. Traktörünüz ile tarlanızı daha da değerlendirebilirsiniz. Temizlediğiniz tarlanıza tekrardan ekim yapabilirsiniz. Oyunda eğlenebiliyorsunuz.

unnamed12 Farming Simulator APK Full İndir

Smulator sevenler için süper bir oyun. Sanki siz değilsinizde gerçek çiftçi oynuyor. Oyunda ektiğiniz meyve veya sebzeleri sattığınızda para kazanıyorsunuz ve kazandığınız paralar ile yeni araçlar alabilirsiniz.

unnamed13 Farming Simulator APK Full İndir

Oyunda gerçekleştirebileceğiniz olayların hepsini anlatmaya çalıştım, fakat daha iyi anlıyabilmek adına, oyunu yüklemeden nasıl bir oyun olduğunu anlayıp öyle yüklemek için oyunun tanıtım videosunu koyuyorum.

OYUNU İNDİRME ADRESİ

İNDİR Farming Simulator APK Full İndir

Share This

Yazar Hakkında

Tekandroid sitesinin kurucusuyum.Yeni bir webmasterim.Bütün bilgilerimi bu site üzerinde kullanmak istiyorum.Tekandroid.com için gerekli şeyleri yapıcam.Siteyi oldukça güncel tutmaya çalışıyorum.

Yazarın Tüm Yazıları Ahmet Bilal

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>